Корпорація "АТБ" виступила у ролі Святого Миколая

19 грудня, у День Святого Миколая, у Михайлівському Золотоверхому монастирі у Києві відбулося грандіозне свято для сотень маленьких українців.

У цей день низка організацій і компаній об'єднали свої зусилля для того, щоб створити передноворічний чарівний настрій дітям, позбавленим батьківського піклування, діткам з особливими потребами, маленьким переселенцям, малюкам із багатодітних сімей і дитячих будинків сімейного типу, а також синам і дочкам українських захисників: героїв Небесної сотні й учасників АТО.

До благодійної акції «Святий Миколай мандрує Україною», заснованої мережею «Елеос-Україна», окрім самого монастиря, приєдналися Міністерство культури України, Творче агентство «Територія А» і корпорація «АТБ».

Разом вони подарували дітям справжнє диво. Це і виступи відомих українських артистів, і майстер-класи, і спільне співання різдвяних пісень. Помічниця Святого Миколая Наталія Яковенко розучила з учасниками свята молитву. А святі отці Михайлівського Золотоверхого монастиря благословили діток на наступний рік.

У ролі доброго чарівника виступила корпорація «АТБ». Саме з її допомогою дітям було вручено понад 400 солодких гостинців.

Варто відзначити, що це далеко не перший досвід участі в подібних проектах для лідера української торгівлі.

Упродовж багатьох років компанія «АТБ» співпрацює з десятками благодійних фондів та громадських організацій, що здійснюють допомогу ветеранам, пенсіонерам, малозабезпеченим громадянам, багатодітним сім'ям, людям, які потребують невідкладного лікування, центрам соціального обслуговування та ін. Тільки за останні 2,5 роки корпорацією було профінансовано більше десятка програм соціальної та благодійної допомоги на суму понад 24 млн грн.

Більше того, сповідуючи у своїй діяльності принципи соціально відповідального і патріотично орієнтованого бізнесу, компанія заснувала Благодійний фонд «АТБ». Його головною метою стала всебічна підтримка різних категорій українських співгромадян: бійців АТО та їхніх сімей, вимушених переселенців, старших людей, інвалідів тощо.

Такий відповідальний підхід корпорації «АТБ», поза всяким сумнівом, заслуговує тільки на повагу. Хотілося б, щоб подібних ініціатив у вітчизняній економіці ставало більше. І, звичайно, щоб Святий Миколай подарував не тільки святковий настрій дітям, але й мир усій Україні.