Львівський ОХМАТДИТ отримав нове обладнання завдяки БФ «АТБ»

Львівський ОХМАТДИТ отримав нове обладнання завдяки БФ «АТБ»

Благодійний Фонд «АТБ» передав Львівській обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ сучасне медичне обладнання на суму понад 323 тис. грн. Насамперед, це 10 комплектів гнучкого контуру пацієнта з підігрівом (повнокомплектні, до апарату ШВЛ Bear Cub 750psv, включаючи камеру зволоження).

Кошти на медичне обладнання зібрали в рамках благодійної акції «Дерево Життя», яку Фонд спільно з компанією «АТБ-Маркет» заснував в 2017 році. Даний проект спрямований на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. На Львівщині акція пройшла у листопаді минулого року.

 «Ми дуже вдячні компанії АТБ, яка нам закупила ці розхідні матеріали, які ми можемо поставити і працювати. Вони будуть допомагати  нашим  дітям  щодо  виживання  на  апараті  штучної вентиляції», - підкреслила Наталя Кунта, завідуюча відділенням реанімації новонароджених лікарні ОХМАТДИТ.

Співробітники фонду впевнені, що акції, спрямовані на допомогу закладам соціальної інфраструктури та простим українцям, будуть продовжуватися. Адже своєю метою компанія бачить не лише забезпечення населення якісними товарами за доступними цінами, а й створення прикладу соціального та відповідального ведення бізнесу.