Львівський ОХМАТДИТ отримав нове обладнання завдяки БФ «АТБ»

Благодійний Фонд «АТБ» передав сучасне медичне обладнання на суму понад 323 тис. грн

Благодійний Фонд «АТБ» передав Львівській обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ сучасне медичне обладнання на суму понад 323 тис. грн. Це, насамперед, 10 комплектів гнучкого контуру пацієнта з підігрівом (повнокомплектні, до апарату ШВЛ Bear Cub 750psv, включаючи камеру зволоження).

Кошти на медичне обладнання зібрали в рамках благодійної акції «Дерево Життя», яку Фонд спільно з компанією «АТБ-Маркет» заснував у 2017 році. Даний проект спрямований на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. На Львівщині акція проходила у листопаді минулого року.

«Ми дуже вдячні компанії «АТБ», яка закупила для нас ці розхідні матеріали, які ми вже можемо поставити і працювати з ними. Вони будуть допомагати  нашим  дітям  у  виживанні  на  апараті  штучної вентиляції».
Наталя Кунта, завідуюча відділенням реанімації новонароджених лікарні ОХМАТДИТ
Співробітники фонду впевнені, що акції, спрямовані на допомогу закладам соціальної інфраструктури та простим українцям, будуть продовжуватися. Адже своєю метою компанія бачить не лише забезпечення населення якісними товарами за доступними цінами, а й створення прикладу соціального та відповідального ведення бізнесу.