Освітні центри «АТБ»

У 2017 році пройшли навчання 7 тисяч осіб рядового та 3 тисячі адміністративного персоналу

На сьогодні Корпорацією «АТБ» відкрито чотири освітніх центри

  • Дніпровський – відкритий у лютому 2003 року,
  • Київський – відкритий у травні 2011 року,
  • Львівський – відкритий у лютому 2017 року,
  • Одеський – відкритий у червні 2017 року.

Навчання і підвищення кваліфікації у них проходять районні керівники, керуючі магазинами, заступники керівників, адміністратори залу, товарознавці, старші охоронці, пекарі.

Центральний навчальний центр знаходиться у місті Дніпро. Він почав свою діяльність у лютому 2003 року і довгий час залишався єдиним для співробітників магазинів «АТБ» з усіх регіонів України.

З розширенням торговельної мережі «АТБ» і значним збільшенням кількості магазинів, у травні 2011 року відкрито освітній центр у Києві.

У 2015 році компанія впроваджує систему дистанційного навчання (СДН), яка дає можливість учням освоювати необхідний матеріал і здавати проміжні тести віддалено. Планові атестації і тести на підвищення кваліфікації діючі співробітники також проходять в онлайн-режимі перебуваючи на робочому місці.

З 2015 року пріоритетним напрямком розвитку торгової мережі «АТБ» є Західний і Південний регіони України. Для якісної підготовки персоналу в цих регіонах відкриті нові навчальні центри «АТБ».

Принципи роботи і відбору учнів

У групи на навчання в освітні центри «АТБ» зараховуються кандидати, як із внутрішнього, так із зовнішнього резерву, які пройшли усі попередні етапи відбору. У навчальну програму включені лекції, семінари і тренінги з різних тем, в залежності від посади, на яку претендує кандидат. Усі інструктори освітніх центрів – колишні співробітники магазинів, тому заняття проводяться з великою кількістю прикладів із власного досвіду і досвіду колег. Теоретичні заняття на базі навчальних центрів чергуються з практичним стажуванням у магазинах «АТБ» під керівництвом досвідчених наставників. У період перебування в навчальному центрі кандидати здають контрольні роботи та підсумкові тестування, тим самим підтверджуючи засвоєння матеріалу.

Крім занять, які проводяться в рамках навчання на будь-які посади, викладачі освітніх центрів щорічно проводять тренінги для діючих керівників магазинів, заступників керівників, адміністраторів залу і старших охоронців з метою підвищення їх професійного рівня та управлінських навичок.

у 2017 році в освітніх центрах «АТБ» пройшли навчання 7 тисяч осіб рядового персоналу та 3 тисячі адміністративного