Актуальна інформація про діяльність мережі магазинів «АТБ» та підприємств групи «АТБ» на 25.02.2022

Станом на 14:00, 25 лютого 2022 року, маємо повідомити наступну інформацію по діяльності торговельної мережі «АТБ» та підприємств групи «АТБ». 

- Магазини торговельної мережі «АТБ» працюють у посиленому режимі. На даний час, компанія робить усе можливе, щоби забезпечити покупців продуктами харчування та товарами першої необхідності у максимальному обсязі. 

- Наразі існують перебої з постачанням певних продуктів харчування та товарів від окремих постачальників та виробників. Особливо тих, хто знаходиться у зонах збройних зіткнень та має проблеми з виходом персоналу до роботи та логістичним забезпеченням поставок.

- На сьогодні, компанія вирішує проблему забезпечення товару на полицях магазинів перерозподіляє залишки між магазинами та користуючись зробленими залишками на власних складських центрах. 

- На складських об’єктах компанії на сьогодні сформована достатня кількість товарних залишків для забезпечення споживчого попиту. Логістична та транспортна інфраструктура компанії працює у максимально посиленому режимі.

- На даний час закриті магазини, які знаходяться у зоні безпосередніх бойових дій:. м. Мелітополь, м. Нова Каховка, м. Херсон, м. Київ (район Оболоні, Троєщина), м. Староконстянтинівка. Впроваджені плани дій, щодо забезпечення безпеки співробітників цих магазинів. Проводиться погодинний моніторинг ситуації по всім регіонам присутності компанії.

- При стабілізації ситуації у зоні збройних зіткнень магазини торговельної мережі «АТБ» відновлюють свою діяльність з урахуванням усіх необхідних заходів безпеки для покупців.

- Компанія впровадила механізми додаткового стимулювання персоналу магазинів, водіїв транспортних засобів, працівників логістичних центрів, які знаходяться у небезпечних районах озброєного зіткнення  та виконують свою роботу у надважких  та надскладних умовах. 

- Компанія здійснює першочергову допомогу та забезпечення продуктами харчування військовим частинам ЗСУ, об’єднанням територіальної оборони, резервістам. Сформовані відповідні резервні фонди.

Ще раз звертаємось до всіх наших покупців, колег та партнерів: зберігати спокій та не піддаватися паніці! Бути виваженими, стійкими та згуртованими! 

Бережіть себе та своїх близьких!

Тримаймося разом!