«АТБ» розширює кордони: лідер української торгівлі підкорив нову область

В Ужгороді відкрився перший дискаунтер "АТБ" на Закарпатті

Група компаній «АТБ», що розвиває однойменну торговельну мережу в Україні 28 червня відкрила свій перший дискаунтер у Закарпатській області. Магазин торговельної мережі «АТБ» в оновленій концепції зустрів нових покупців за адресою: м. Ужгород, вул. Капушанська, 175А. Це вже 13-й торговий об'єкт, який компанія відкрила у Західному регіоні з початку 2019 року.

На сьогоднішній день торговельна мережа «АТБ» налічує 1021 торгових об'єктів, розташованих у 260 населених пунктах 23 областей України.

«Пріоритетом розвитку групи компаній «АТБ» в поточному році залишається нарощування присутності компанії в Західному і Південному регіонах України, а також продовження роботи з оновлення торгових об'єктів. У планах компанії на 2019 рік – відкриття більше 100 нових магазинів, а також реконструкція 50 торгових об'єктів».
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

Компанія «АТБ-Маркет» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ритейлерів.

Із початку 2019 року компанія відкрила 31 нових дискаунтерів, у тому числі 13 магазинів у Західній Україні та 5 – у Південному регіоні.

За результатами першого кварталу 2019 року товарообіг торговельної мережі «АТБ» склав 28,3 млрд грн (з ПДВ), що на 22% більше, ніж у першому кварталі минулого року.