«АТБ» та NTI Loyalty запускають перший в Україні патріотичний благодійний проект з технологією AR

Корпорація «АТБ» з 28 червня по 09 серпня 2022 року запускає національний благодійний проект «Брайти», який реалізується у співпраці з компанією NTI Loyalty за методологічної підтримки міжнародної організації UNICEF.

Головною метою благодійного проекту є збір коштів на створення першого всеукраїнського реабілітаційного центру «Незламні» у Львові. А саме на лікування та реабілітацію дітей з вибуховими травмами, які вони отримали внаслідок агресії росії.

За прогнозами ДСНС, якщо навіть війна завершиться сьогодні, на розмінування знадобляться ще 10 років. Проблема має прогресуючий характер та буде актуальною протягом декількох років після закінчення війни. Отже, потрібен системний підхід до її вирішення. 

«З початку війни, вся велика команда корпорації “АТБ” працює у посиленому режимі 24/7, та вже надала українцям гуманітарної допомоги на суму понад 200 мільйонів гривень. Основні зусилля “АТБ” спрямували на надання допомоги мирним жителям під час евакуаційних заходів, населенню у містах прямих бойових зіткнень, медичним установам та дитячим лікарням, волонтерським організаціям. Тому цей проект дуже особливий для нас і ми сподіваємося зробити вагомий внесок в успішне виконання його мети.

Для нас це суто благодійний проект. Весь прибуток від продажу благодійних товарів ми віддамо на потреби центру реабілітації “Незламні” через благодійний фонд АТБ».
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

«АТБ» разом із компанією NTI Loyalty створили інноваційне рішення по збору коштів через краудфандингову платформу «Брайти». Брайти – це уявний світ супергероїв, які уособлюють справжніх героїв цієї війни що наближають нашу перемогу.

Механіка благодійного проекту проста: необхідно завантажити на свій смартфон ігровий мобільний застосунок «Брайти» та придбати ігрові фішки у магазинах торговельної мережі «АТБ» на спеціальних умовах.

Правила та додаткові деталі акції можна подивитися на сайті:
https://www.atbmarket.com/uk/news/novosti-seti/zustrichay-narodzhennya-ukra-nskih-supergero-v-v-atb 

Компанія, запроваджуючи цю платформу, ставила за мету не лише збір коштів на лікування дітей, але й патріотичне виховання молоді, навчання дітей правилам мінної безпеки, вшанування Українських героїв.

З початку повномасштабної війни в Україні загинуло понад 300 дітей. Після консультацій з UNICEF, виявилося що основним фактором ураження дітей під час війни є вибухові травми. Травми виникають через обстріли та небезпечне поводження з боєприпасами що не розірвалися. У лікарнях опиняються діти з мінно-вибуховими травмами, вогнепальними пораненнями, опіками, а також переломами різної складності. Вибухові поранення часто призводять до ампутації кінцівок та інших травм і, як наслідок складних оперативних втручань, довгої реабілітації. Більшість дітей відправляється на лікування за кордон, бо в Україні комплексна система реабілітації наразі не створена.