«АТБ» відновлює роботу магазинів у місті Херсон

Компанія «АТБ-маркет» однією з перших торговельних мереж відновлює роботу магазинів у деокупованому місті Херсон. 

20 листопада, для мешканців відкрив двері магазин мережі по вул. Миколаївське Шосе, 30б. Ще два магазини по вул. Гвардійської Херсонської дивізії, 22а та Людвіка Заменгофа, 1, корпус 2А плануються до відкриття з 23 листопада.

Компанія «АТБ-маркет» доклала максимальних зусиль, щоб у найкоротші терміни усунути всі пошкодження та підготувати магазини до роботи, а головне – надати можливість людям повернутися до мирного життя.

На сьогодні, компанія «АТБ-маркет» вже відновила діяльність понад 100 своїх магазинів на звільнених від російських окупантів українських територіях. Раніше повернулися до роботи десятки магазинів «АТБ» у Сумах та області, на Чернігівщині та Київщині. Йде плідна робота по відновленню діяльності магазинів на Харківщині.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної військової агресії на території України корпорація «АТБ» надала українцям гуманітарної допомоги на понад 200 мільйонів гривень. Ще понад 300 тон життєво важливих вантажів за останній місяць було зібрано та передано українським захисникам в рамках загальнонаціональної програми збору продуктів та гуманітарної допомоги, яка реалізується в кожному діючому магазині «АТБ». 

З початку війни, вся велика команда корпорації «АТБ» працює у посиленому режимі 24/7. Робить все можливе, щоби максимально забезпечити населення країни продуктами харчування та товарами першої необхідності. 

Тримаємо стрій! 
Все буде Україна!