«АТБ» запустила власні прямі імпортні поставки продуктів харчування та товарів першої необхідності з Польщі, країн Балтії та Туреччини

Корпорація «АТБ» запустила власні прямі імпортні поставки продуктів харчування та товарів першої необхідності до магазинів торговельної мережі «АТБ». Таке рішення компанія прийняла, з урахуванням недостатньої кількості відповідних пропозицій від українських виробників на внутрішньому ринку, що обумовлено військовими діями та знаходженням їх на окупованих територіях. Власний імпорт компанії не має жодного відношення до гуманітарних поставок відповідних організацій та волонтерських рухів.

На сьогодні прямі імпортні поставки в магазини торговельної мережі «АТБ», насамперед, в Київському, Одеському, Миколаївському, Харківському регіонах, здійснюються з Польщі, країн Балтії та Туреччини. У переліку продуктів та товарів, що імпортуються, м’ясні та рибні консерви, макаронні вироби, сухі концентрати супів та каш, кондитерські вироби, чаї тощо. Компанія планує надалі збільшувати перелік імпортованих товарів та регіони постачання.

Задля забезпечення продовольчої безпеки в країні та здійснення оперативного та максимального наповнення магазинів продуктами харчування та товарами першої необхідності, компанія на платній основі імпортує товари без зазначення на кожній одиниці продукції відповідного маркування на українській мові. Такий механізм імпорту компанія реалізує у відповідності до Постанови Кабінету міністрів України за №234 від 09.03.2022 р. «Про заходи, щодо забезпечення в умовах воєнного стану безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів і кормів». Інформацією про харчовий продукт надається кожному споживачу за необхідною вимогою.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної військової агресії на території України Корпорація «АТБ» надала українцям допомогу продуктами харчування та товарами першої необхідності на суму понад 100 мільйонів гривень.

Основні зусилля компанії спрямовані на надання допомоги мирним жителям під час евакуаційних заходів, населенню у містах прямих бойових зіткнень, медичним установам та дитячім лікарням, волонтерським організаціям та рухам, місцям тимчасового знаходження переселенців.

Для підтримки обороноздатності країни Корпорацією «АТБ» перераховано до держбюджету 100 мільйонів гривень авансового податкового платежу.

З початку війни, вся велика команда Корпорації «АТБ» працює у посиленому режимі 24/7. Робить усе можливе, щоби максимально забезпечити населення країни продуктами харчування та товарами першої необхідності. 

Тримаємо стрій! 
Все буде Україна!