Благодійний марафон до 30-річчя АТБ продовжено!

Протягом першого місяця зібрано 160-мільйонний донат для ЗСУ

Цього непростого року у перших числах листопада АТБ святкує 30-річчя свого заснування. Зважаючи на військовий час єдиною місією українського суспільства є наближення перемоги над ворогом, відтак, як патріотичний і соціально орієнтований бізнес, ми вирішили присвятити власний ювілей допомозі українським захисникам, долучивши до цього мільйони власних покупців та партнерів по бізнесу! 

Благодійний марафон стартував місяць тому. До свого свята АТБ ініціювала збір безпрецедентного стомільйонного донату для Збройний сил України. Проєкт фактично створив новий тренд у вітчизняному бізнес-середовищі – усі подарунки до ювілею конвертуються у допомогу нашим військовим.

І от вже зараз маємо перші позитивні результати. Завдяки небайдужості наших громадян та участі партнерів по бізнесу за місяць вдалося зібрати 60 мільйонів гривень. Зі свого боку АТБ додатково виділяє 100 млн, збільшивши загальну суму «ювілейного» донату до рекордних 160 мільйонів. Наразі триває робота зі збору заявок від Генерального штабу та Військово-цивільних адміністрацій країни щодо закупівлі необхідного обладнання, транспорту тощо.

Та це ще не все! Заради єднання нації та нашої майбутньої перемоги було прийняте рішення продовжити цей благодійний проєкт ще на місяць. Відтак приєднатися до акції своїм донатом на допомогу ЗСУ та медикам можна буде до кінця листопада.

Нагадаємо, щоб кожен бажаючий міг долучитись до «ювілейного» марафону АТБ та зробити власний внесок у наближення перемоги, було створено спеціальну лімітовану колекцію товарів та сувенірної продукції. Унікальна «Колекція єдності АТБ» включає в себе фірмові стікери, футболки, худі, шкарпетки, чашки, блокноти, ручки, записнички, брендований посуд та ще дуже багато цікавого. Кошти від продажу таких товарів в магазинах мережі (в торговельних залах створено спеціальні стійки та полички), а також замовлених на сайті онлайн магазину АТБ, будуть направлені на допомогу ЗСУ.

Також є й можливість дистанційно задонатити напряму, за вказаними реквізитами.

Єднаймось заради перемоги!
Разом ми сила України!