Група компаній «АТБ» переступила рубіж у 1000 магазинів

У планах компанії на 2019 рік – відкриття більше 100 нових магазинів

Група компаній «АТБ», що розвиває однойменну торговельну мережу в Україні, 4 березня відкрила 1000-й магазин у селі Крижанівка Одеської області, за адресою вул. Академіка Сахарова, 3.

На сьогоднішній день торговельна мережа «АТБ» налічує 1002 торгових об'єкти, розташованих у 256 населених пунктах 22 областей України.

«Група компаній «АТБ» зберігає високі темпи розвитку торговельної мережі вже протягом 10 років. Нарощування потужностей здійснюється на основі довгострокової стратегії, розробленої менеджментом компанії, яка передбачає поєднання зростання кількісних показників із впровадженням нової концепції магазинів – передових європейських технологій, концепцій і практик розвитку формату дискаунтера».
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

Як зазначає Борис Марков, пріоритетом розвитку у поточному році залишається нарощування присутності компанії в Західному і Південному регіонах України, а також продовження роботи з оновлення торговельних об'єктів. У планах компанії на 2019 рік – відкриття більше 100 нових магазинів та реконструкція 50 торгових об'єктів.

На сьогоднішній день компанія «АТБ-маркет» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських рітейлерів.

За підсумками 2018 року, компанія відкрила 80 нових дискаунтерів, у тому числі 34 магазини у Західній частині Україні і 14 – у Південному регіоні. Одночасно проведена глибока реконструкція 41 магазина.

Товарообіг торгової мережі «АТБ», за результатами 2018 року, склав 103,9 мільярдів гривень (з ПДВ), що на 23% більше, ніж показники 2017 року.