Група компаній АТБ переступила рубіж у 1000 магазинів.

Група компаній АТБ переступила рубіж у 1000 магазинів.

Група компаній «АТБ», що розвиває однойменну торговельну мережу в Україні, 4 березня відкрила 1000 магазин в с. Крижанівка, Одеської області за адресою: вул. Академіка Сахарова, 3.

На сьогоднішній день торговельна мережа «АТБ» налічує 1002 торгових об'єкти, розташованих в 256 населених пунктах 22 областей України.

 «Група компаній «АТБ» зберігає високі темпи розвитку торговельної мережі протягом більше 10 років. Нарощування потужності здійснюється на основі розробленої менеджментом компанії довгострокової стратегії, яка передбачає поєднання зростання кількісних показників з впровадженням нової концепції магазинів - передових європейських технологій, концепцій і практик розвитку формату дискаунтера» - говорить  генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Як зазначає Борис Марков, пріоритетом розвитку у поточному році залишається нарощування присутності компанії в Західному і Південному регіонах України, а також продовження роботи по оновленню торговельних об'єктів. У планах компанії на 2019 рік - відкриття більш ніж 100 нових магазинів та реконструкція 50 торгових об'єктів.

На сьогоднішній день компанія «АТБ-маркет» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських рітейлерів.

За підсумками 2018 року компанія відкрила 80 нових дискаунтера, в тому числі 34 магазина в Західній Україні і 14 - в Південному регіоні. Одночасно проведена глибока реконструкція 41 магазина.

Товарообіг торгової мережі «АТБ» за результатами 2018 року склав 103,9 млрд. грн. (з ПДВ), що на 23% більше, ніж показники 2017 року.