Група компаній «АТБ» придбала складський комплекс на 20,6 тис. кв. м у Львові

Компанія планує провести реконструкцію об'єкта і привести його до стандартів категорії «А»

Група компаній «АТБ», що розвиває однойменну торгову мережу в Україні, 25 жовтня завершила угоду з ТОВ «ИНТЕНСИВ» з купівлі складського комплексу загальною площею 20,6 тис. кв. м, розташованого на вул. Шевченка, 335 у Львові. Компанія планує провести реконструкцію об'єкта і привести його до стандартів категорії «А».

«Ми системно підходимо до питання освоєння нових регіонів. Одним із важливих завдань компанії є побудова ефективної логістики. Багатофункціональний логістичний комплекс буде не тільки забезпечувати потреби торгової мережі «АТБ» у західному регіоні України, але й дозволить створити понад 1000 нових робочих місць, провести модернізацію прилеглої інфраструктури».
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

Як зазначає Борис Марков, торговельна мережа «АТБ» продовжує показувати високу динаміку розвитку. В планах компанії – відкрити до кінця року близько 100 нових магазинів. У пріоритеті – розвиток в Західній Україні, а також активне зростання у південних областях.

На сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції серед українських ритейлерів.

З початку 2017 року Корпорація «АТБ» відкрила 57 нових дискаунтерів, 24 з яких – у Західному регіоні. За перше півріччя було створено більше 5 тис. нових робочих місць.

Група компаній «АТБ» зберігає лідерські позиції по сплаті податків і зборів до бюджетів різних рівнів і спецфондів. У першому півріччі поточного року підприємствами групи «АТБ» було сплачено податків і зборів на загальну суму 3,25 млрд грн. Це найвищий результат у галузі

За даними Державної фіскальної служби, група компаній «АТБ» входить у 20 найбільших платників податків країни.