Інвестиції Корпорації «АТБ» в економіку України за 2020-2021 роки досягнуть 22 млрд грн

За підсумками 2020 року, коли мережа «АТБ» відкрила 127 нових магазинів, інвестиції Корпорації «АТБ» в економіку України склали 9,96 млрд грн, що в доларовому еквіваленті становить $369,3 млн.

«У 2021 році корпорація планує реалізувати широкий пакет інвестицій на суму близько 12 млрд грн, або $409,9 млн. Крім подальшого розвитку підприємства наші інвестиції стануть драйвером зростання для підрядників і виробників і дозволять створювати тисячі нових робочих місць як в самій корпорації, так і для підприємств-суміжників. Внутрішні інвестиції найбільших українських компаній сьогодні ключовий фактор підтримки зростання економіки України і благополуччя українців». 
Борис Марков, генеральний директор Корпорації «АТБ»

Корпорація «АТБ», її підприємства і підрозділи забезпечують зайнятість для понад 70 тисяч українців, а в 2020 році розширення мережі супермаркетів дозволило створити понад 5,5 тисячі робочих місць. Корпорація «АТБ» є найбільшим національним та галузевим платником податків. Податкові відрахування компанії за підсумками 2020 року склали 15,8 млрд грн, що на 26% більше, ніж роком раніше. В 2021 році компанія планує збільшити податкові відрахування до 19 млрд грн.

Довідка
Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 08 квітня 2021 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1216 магазинів у 24 областях 313 населених пунктів України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців.