Компанія «АТБ-Маркет» долучається до платформи «єДопомога»

Компанія «АТБ-Маркет» долучилася до платформи «єДопомога» social.edopomoga.gov.ua.

Відтепер людина, яка залишила заявку на платформі, може використати Передплату єДопомога (сертифікат) у всеукраїнській мережі супермаркетів «АТБ-Маркет». Благодійники з України та з будь-якої країни світу можуть сплатити сертифікат номіналом 200, 500 та 1000 гривень на покупку будь-яких товарів у магазинах мережі «АТБ», для родин, які потребують допомоги.

Платформу «єДопомога» створено Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації та ПРООН за фінансової підтримки Швеції. Мета цього проєкту – забезпечити нагальні потреби громадян, котрі постраждали або були змушені змінити своє місце перебування у зв’язку з воєнною агресією.

На платформі  «єДопомога» вже привітали свого нового партнера:

«Ми раді вітати «АТБ-Маркет» у колі друзів платформи «єДопомога»! Наша команда постійно працює над тим, аби платформа «єДопомога» була зручною для кожного. Ми отримували дуже багато звернень від користувачів платформи про те, що було би дуже круто, якби передоплату на продукти харчування та засоби гігієни можна  було використати в магазинах мережі “АТБ-Маркет”».

Українці, які бажають підтримати своїх близьких або співвітчизників, що опинилися у складних життєвих обставинах, мають змогу відгукнутися на заявку родині, яка потребує допомоги та оформити Передплату на продукти харчування та засоби гігієни. Заявник отримає SMS-повідомлення з унікальним кодом передплати «єДопомога» та зможе обрати продукти в будь-якому з понад тисячі магазинів «АТБ».

У минулому 2022 році бізнесом, благодійними фондами та громадянами для благодійних цілей було придбано товарів і сертифікатів на купівлю на 32 млн грн.

Партнерами компанії  «АТБ-Маркет» стали Місія Червоного Хреста в Україні, БФ «Відродження регіону» (група «Інтерпайп»), БФ «Нова Юкрейн», БО «Карітас»  та інші.

У 2023 році компанія «АТБ-Маркет» планує подальший розвиток цього напрямку та завжди відкрита до співпраці з українським і міжнародним бізнесом, благодійними установами тощо.

Як отримати допомогу?

1. Зареєструйтесь на платформі https://social.edopomoga.gov.ua/ua/.

2. Залиште заявку на допомогу, обравши з переліку партнерів «єДопомога» мережу супермаркетів АТБ.

3. Коли Благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або SMS-повідомлення на номер мобільного телефону. Аби скористатися допомогою, під час покупки товару на касі магазину «АТБ» потрібно надати цифри коду з SMS або ж показати передплату «єДопомога» зі штрих-кодом для сканування.

Як стати Благодійником?

1. Перейдіть за посиланням на платформу https://social.edopomoga.gov.ua/ua/.

2. Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.

3. Оплатіть обрану вами суму. Після оплати Заявник отримає SMS-повідомлення та зможе скористатися передплатою на продукти протягом 30 календарних днів.

Після використання Заявником допомоги Благодійники, що пройшли реєстрацію на платформі, отримуватимуть підтвердження про покупку, в якому буде зазначено перелік придбаних товарів.

Важливо. 

Передплата на продукти є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок (окрім алкоголю та тютюнових виробів) у мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» на підконтрольній Україні території.

Якщо передплата не була використана протягом цього часу, платформа «єДопомога» інформує Благодійника, що передплата протермінована та згенерована заново, та повідомляє про необхідність направити його новому Заявнику, що потребує допомоги.

Odoo - Зразок 1 на три стовпці


Odoo - Зразок 2 на три стовпці


Odoo - Зразок 3 на три стовпці