Компанія «АТБ-Маркет» переходить на пакети з біорозкладною добавкою

Компанія «АТБ-Маркет» переходить на пакети з біорозкладною добавкою

З квітня 2019 року, компанія «АТБ-Маркет» переходить на реалізацію пакетів з біорозкладною добавкою в магазинах торговельної мережі «АТБ». Компанія почала тестування цієї технології в кінці 2018 року на обмеженій кількості магазинів та готова до тиражування цієї екологічної ініціативи на всі магазини мережі.

Спеціальна добавка d2w ™ впливає на вуглецеві з'єднання полімеру, в результаті чого, через певний часовий проміжок вони руйнуються, активізуючи розщеплення полімеру. Виріб з нього стає крихким і швидко розпадається на крихітні пластівці. Процес розкладання полімеру викликає будь-яка комбінація високої температури, світла і тиску, що діють як каталізатори і визначають швидкість і, відповідно, час розкладання.

«Впровадження передових технологій та практик, що існують на даний момент в галузі роздрібної торгівлі, один з основоположних принципів розвитку торгової мережі« АТБ ». Провідним напрямком в діяльності компанії «АТБ-Маркет» є впровадження енергозберігаючих та екологічних рішень при модернізації роздрібного бізнесу»- говорить генеральний директор корпорації« АТБ »Борис Марков.

Соціально відповідальне ведення бізнесу - одне з пріоритетних завдань корпорації «АТБ». Програми, спрямовані на вирішення екологічних проблем, поліпшення екологічної ситуації в країні є невід'ємною частиною стратегії компанії. Корпорація «АТБ» закликає інших рітейлерів приєднатися до цієї екологічної ініціативи та зробити свій внесок у збереження екології країни.