Компанія «АТБ-маркет» переходить на платну реалізацію пластикових пакетів у магазинах торговельної мережі «АТБ»

У зв'язку з набранням чинності 10.12.2021 Законом України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» компанія «АТБ-маркет» запроваджує оплату пластикових пакетів для пакування в магазинах торговельної мережі «АТБ».

Пластикові пакети для первинного пакування та пакети, у тому числі й біорозкладні, що пропонуються покупцям на касах магазинів «АТБ», реалізовуватимуться платно з урахуванням відповідної Постанови Кабінету Міністрів України.

«Компанія «АТБ-маркет» веде свою діяльність виключно у правовому полі, спираючись на чинне законодавство України, відповідні нормативні акти та постанови. Реалізація законодавчих ініціатив, власних проектів, спрямованих на вирішення екологічних проблем, покращення екологічної ситуації, є невід'ємною частиною стратегії компанії».
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

Нагадаємо, що з березня 2021 року компанія «АТБ-маркет» запустила для реалізації у всіх магазинах торгової мережі «АТБ» біорозкладний еко-пакет з кукурудзяного крохмалю «Початок».

Одночасно з переходом на біорозкладні пакети, компанія «АТБ-маркет» пропонує своїм покупцям купувати еко-сумки багаторазового використання.

Довідка

Корпорація «АТБ» — це об'єднання великих українських підприємств, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі, управління активами, виробництва та продажу продуктів харчування. Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 10 грудня 2021 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1298 магазинів у 342 населених пунктах 24 областей України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців.