Компанія «АТБ-Маркет» починає оприлюднення закупівельних цін на товари

Компанія «АТБ-Маркет» на сьогоднішній день готова відкрито інформувати своїх покупців про ситуацію, що складається з ростом цін в умовах загальнонаціонального карантину та економічної кризи – це принципова позиція компанії у чесній взаємодії зі своїми клієнтами.

«Ми прийняли принципове рішення та починаємо оприлюднювати інформацію про ціни постачальників у себе на сайті, щоб нею могли користуватися партнери, покупці, державні органи та ЗМІ. Уся інформація підтверджується первинними документами».
Борис Марков, Голова ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ»

Після звернення Антимонопольного комітету України до представників організованого мережевого ритейлу, компанія «АТБ-Маркет» надала всю відповідну інформацію, а також заявила про максимальну інформаційну відкритість та готовність до співпраці, щодо ситуації зі зростанням цін на ринку вітчизняного продуктового роздрібу.

«Впевнений, що найближчим часом при повній і об'єктивній перевірці Антимонопольний комітет переконається, що основне подорожчання відбувається через переоцінки продукції з боку постачальників. Ми максимально відкриті і максимально прозорі у нашій роботі».
БОРИС МАРКОВ, ГОЛОВА РАДИ ДИРЕКТОРІВ, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР КОРПОРАЦІЇ «АТБ»

На даний час компанією була опублікована інформація про ціноутворення та аргументаця постачальників мережі про підвищення вартості так званого «борщового набору» і фруктів. Зокрема, таких компаній: ТОВ «Агро-Овен», ТОВ «ВПК Агро», ТОВ «АПК Грін Лайн», Ф/Г «Таврія-Скіф».

Odoo CMS - велика картинка

У майбутньому компанія «АТБ-Маркет» буде переглядати доцільність подальшої співпраці з постачальниками, які необгрунтовано завищують ціни, а інформацію про такі факти та назви компаній-постачальників також буде оприлюднено публічно.