Компанія «АТБ-Маркет» системно підтримує українських виробників овочевої продукції

Компанія «АТБ-Маркет» стала найбільшим системним покупцем овочів вітчизняного виробництва, що надає підтримку та прогнозованість діяльності партнерським фермерським і спеціалізованим господарствам у складний карантинний період в умовах обмеженого збуту продукції через закриття аграрних та продовольчих ринків.

«Компанія "АТБ-Маркет" системно підтримує українських виробників овочевої продукції шляхом укладання довгострокових контрактів на вирощування і постачання овочів та зелені на полиці магазинів торговельної мережі «АТБ». Завдяки цьому партнерству місцеві та регіональні господарства і постачальники завжди мають гарантовані прогнозовані об’єми збуту, можуть планувати свої фінанси завдяки чітким розрахункам згідно з укладеними контрактами».

Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

На цей час вже спостерігається стабілізація ситуації на ринку: після відлагодження логістичних процесів в умовах загальнонаціонального карантину та спаду ажіотажного попиту на продукти харчування і овочі, їх пропозиція помітно збільшилася.

Компанія «АТБ-Маркет» щоденно закуповує у господарств-партнерів та постачальників понад 300 тон овочевої продукції.

На сьогоднішній день в українських виробників закуповуються такі сезонні овочі:

  • капуста рання в асортименті (60-70 т /день);

  • редис (50-60 т/день);

  • кабачки (10-15 т/день);

  • теплична продукція (огірки, томати 100-150 т/день);

  • свіжа зелень (7-8 т/день);

  • овочі борщового набору.

Компанія «АТБ-Маркет» відкрита до пропозицій з боку вітчизняних фермерських і спеціалізованих господарств щодо співпраці по закупівлі та реалізації овочевої продукції. Листи пропозиції можна надсилати за наступними адресами:

  • відділ закупівель овочів і фруктів ТОВ «АТБ-Маркет»: [email protected];

  • сектор закупівель овочів (овочі, зелень, гриби) ТОВ «АТБ-Маркет»: [email protected];

  • сектору закупівель фруктів ТОВ «АТБ-Маркет»: [email protected].

Довідка. Корпорація «АТБ»  – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу Корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу Корпорації є торговельна мережа «АТБ». Станом на 7 травня 2020 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1109 магазинів у 24 областях 284 населених пунктах України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн. українців. На підприємствах Корпорації «АТБ» працюють понад 66 тис. осіб.