Компанія «АТБ-Маркет» відправила мільйон використаних батарейок, зібраних покупцями мережі, на переробку

Компанія «АТБ-Маркет», торгова мережа якої налічує понад 1250 магазинів у всіх куточках України, стала найбільшою платформою для збору та подальшої безпечної переробки використаних батарейок, завдяки спільному екопроекту з лідером у категорії – компанією Duracell.

Перша вантажівка з 20 тоннами батарейок, близько мільйона штук, які здали покупці торгової мережі «АТБ», вирушила на спеціалізований завод до Румунії для переробки.

Через відсутність необхідних потужностей на території України відпрацьовані елементи живлення, які збирають покупці мережі «АТБ», у ході спільної ініціативи компанії з брендом Duracell та компаніями «Savservice» та «Промо-Сервіс», утилізуватимуться в Європі. До того ж переробка дозволяє зберегти ресурси планети — повернути для повторного використання цінні матеріали з відпрацьованих батарейок.

Як сучасна прогресивна компанія, що дбає про екологію, «АТБ-Маркет» надала організаторам еко-проекту можливість встановити в кожному з магазинів своєї мережі спеціальні бокси для збору відпрацьованих батарейок. Завдяки популярності магазинів-дискаунтерів, які щодня обслуговують понад 4 мільйони українців, багато відвідувачів вже принесли та продовжують приносити використані батарейки для їхньої подальшої безпечної переробки на спеціалізованих підприємствах. Зібрані елементи живлення вимагають особливого зберігання, сортування, транспортування та утилізації за спеціальними промисловими технологіями – вирішення всіх цих питань взяли на себе організатори проекту.