Компанія «АТБ-Маркет» встановила у магазинах мережі «Благодійні полиці» для допомоги соціально незахищеним верствам населення

Компанія «АТБ-Маркет» в умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 та оголошення загальнонаціонального карантину запустила проект «Благодійна полиця» для малозабезпечених сімей, одиноких людей похилого віку та інших соціально незахищених верств населення. 

«Благодійна полиця» дає можливість покупцеві (при його добровільному бажанні і за його власною ініціативою) придбати товари і залишити їх на полиці як безоплатну допомогу тим, хто її потребує сьогодні найбільше. Люди, які з яких-небудь причин не можуть дозволити купити собі продукти, можуть підійти і безкоштовно взяти необхідне.

«Корпорація "АТБ", як соціально-відповідальний бізнес, вже надала 100 млн грн на реалізацію спільного з Міністерством соціальної політики України благодійного проекту адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Сьогодні, впроваджуючи благодійні програми та проекти для особливо вразливих верств населення, ми закликаємо український бізнес, всіх небайдужих громадян та клієнтів магазинів торговельної мережі "АТБ" приєднуватися до наших ініціатив та надати підтримку тим, хто за нинішніх обставин найбільше потребує нашої допомоги».
Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ»

Компанія «АТБ-Маркет» звертає увагу, що на «Благодійній полиці» не рекомендовано розміщення алкогольної чи тютюнової продукції, складних технічних пристроїв, які підлягають гарантійному обслуговуванню, швидкопсувних товарів, що вимагають спеціальних умов зберігання.

«Благодійні полиці» встановлені у 300 магазинах торговельної мережі «АТБ» у всіх регіонах України.