Компанія «АТБ-Маркет» запустила адресну доставку онлайн-замовлень власного інтернет-магазину

Компанія «АТБ-Маркет» з 28 травня запустила адресну доставку товарів та продуктів харчування, замовлених в інтернет-магазині компанії. 

На даний час повний цикл інтернет-магазину «АТБ» – від замовлення, оплати й адресної доставки замовлення – реалізовано у тестовому режимі для мешканців міста Дніпро. Після проходження всіх необхідних тестових процедур, компанія планує поступово масштабувати доставку замовлень інтернет-магазину на всі регіони України.

Адресна доставка онлайн-замовлень здійснюється через партнерів компанії «АТБ-Маркет» – служби кур’єрської доставки «iPOST». Кур’єри служби в режимі електроного повідомлення отримують від операторів інтернет-магазину заявки на доставку оформлених замовлень у відповідних магазинах торговельної мережі «АТБ» та доставляють їх замовнику протягом години.     

Інтернет-магазин «АТБ»  працює як онлайн-вітрина магазину, де представлений асортиментний перелік товарів та продуктів харчування. Кожен користувач Інтернету може обрати та оплатити необхідні йому товари онлайн, а згодом отримати замовлення на вказану адресу. 

На сьогодні інтернет-магазин компанії «АТБ-Маркет» доступний клієнтам 1112 магазинів торговельної мережі «АТБ», що присутні у 286 населених пунктах 118 районів 24 областей країни.