Корпорація «АТБ» надала 100 млн грн для реалізації проекту з адресної допомоги вразливим верствам населення

Корпорація «АТБ» надала 100 млн грн на фінансування ініційованого компанією спільного з Міністерством соціальної політики України проекту з адресної допомоги вразливим верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання.

«Корпорація "АТБ" врегулювала із Мінсоцполітики всі питання, що стосуються надання адресної допомоги. Наразі Міністерство та його регіональні підрозділи уточнюють персоналізовані списки отримувачів допомоги, а також остаточно погоджують склад і перелік позицій у продуктових наборах».
Борис Марков, голова ради директорів та генеральний директор Корпорації «АТБ»

Проект у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19 буде реалізовано спільно з обласними та Київською міською державними адміністраціями.

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, прокоментувала ініціативу «АТБ», а також закликала інших соціально відповідальних представників бізнесу допомогти людям, які за нинішніх обставин найбільше потребують підтримки.

«В умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції надзвичайно важливим є те, що влада та бізнес об’єднують свої зусилля в підтримці вразливих категорій населення».
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України

Нагадаємо, що починаючи з 24 березня на період карантину Корпорація «АТБ» започаткувала додаткову регламентну годину для відвідування магазинів торговельної мережі «АТБ» людям похилого віку та пенсіонерам. 

Масштаби компанії, багаторічний досвід роботи, висока кваліфікація і відповідальність всіх працівників підприємств групи «АТБ» дають підстави запевнити споживачів і партнерів у стабільній, злагодженій та ефективній роботі, спрямованій на забезпечення населення України якісними продуктами харчування і товарами першої необхідності.