Корпорація «АТБ» передала 100 кисневих концентраторів медичним закладам України на суму понад 3,5 млн грн

Корпорація «АТБ» разом із Благодійним фондом «АТБ» передали 100 сучасних кисневих концентраторів «Promedica OX-10, 10 л» медичним закладам України для ефективної допомоги важкохворим пацієнтам на COVID-19. Для реалізації цього благодійного проекту компанія виділила понад 3,5 млн грн.

Кисневі концентратори «Promedica OX-10, 10 л» включені в перелік МОЗ України, як обладнання необхідне для виконання заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавирусной інфекції COVID-19 та ефективної допомоги пацієнтам з важким перебігом хвороби.

На сьогодні 100 кисневих концентраторів передані в обласні, міські і районні лікарні Ужгорода, Житомира, Полтави, Івано-Франківська, Львова, Сум, Чернівців, Херсона, Одеси, Миколаєва, Чернігова, Києва, Луцька, Запоріжжя, Вінниці, Дніпра та інших регіональних центрів. 

«В умовах поширення коронавірусної інфекції, для корпорації «АТБ», як соціально-відповідального бізнесу, одним із пріоритетних завдань є реалізація благодійних програм і проектів, націлених на всебічну підтримку та допомогу різноманітним верствам населення. На сьогодні сучасне медичне обладнання для ефективної допомоги важкохворим на COVID-19 вже передано обласним, міським та районним медичним закладам країни».
Борис Марков, голова Ради директорів та генеральний директор корпорації «АТБ»

Нагадаємо, що у 2020 році Корпорація «АТБ» передала обласним лабораторним центрам та лікарням у Житомирі, Полтаві, Івано-Франківську, Львові, Сумах, Чернівцях, Херсоні, Чернігові, Київі та Дніпрі 12 сучасних систем CFX96 для виконання діагностики інфекційних захворювань на суму близько 10 млн грн. 

Довідка
Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу Корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 11 січня 2021 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1202 магазинів у 24 областях 308 населених пунктах України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців. На підприємствах Корпорації «АТБ» працюють понад 65 тис. осіб.