Корпорація «АТБ» подарувала країні 45 га нових лісів і продовжить цей проект наступного року

У ювілейний для незалежної України 2021 рік корпорація «АТБ» в рамках своїх соціальних та екологічних проектів подарувала чотирьом областям країни 45 га лісів замість анонсованих у серпні 30 га.

Задля реалізації цього проекту Благодійний фонд «АТБ» закупив 180 тисяч саджанців та сіянців дерев. У рамках цієї екоакції до тридцятирічного ювілею незалежності України протягом листопада у чотирьох областях України створено нові ділянки лісових насаджень.

Миколаївська, Запорізька та підконтрольна Україні частина Луганської області отримали по 5 га лісів кожна, де було висаджено понад 33 тисячі, 24 тисячі та майже 23 тисячі саджанців молодих дерев відповідно. А в шести районах Івано-Франківської області вже приживається понад 98 тисяч молодих дерев на 30 га лісових угідь.

«Ще влітку ми оголосили про проведення цієї акції і кілька місяців готувалися до неї – це була діяльність з координації з лісовими господарствами, підготовки закупівлі та доставки саджанців до місць їхньої висадки, де ми незабаром побачимо нові молоді ліси. Наша ініціатива отримала активний відгук керівників лісових господарств та повне сприяння з їхнього боку: ми так захопилися цим проектом, що замість анонсованих до 30-річного ювілею України 30 га лісів висадили аж 45! Ми не могли залишитися байдужими щодо відновлення тих лісів, які найбільше потребували допомоги людини та соціально відповідального бізнесу». 
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

Екоініціатива корпорації «АТБ» та її благодійного фонду реалізована спільно з обласними державними лісовими господарствами та Державним агентством лісових ресурсів.

Наступного року корпорація «АТБ» планує реалізувати чергову хвилю масштабного проекту з висадження лісів, що охопить усі регіони України.

Корпорація «АТБ» – це об'єднання великих українських підприємств, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі, управління активами, виробництва та продажу продуктів харчування. Підприємства корпорації «АТБ» забезпечують роботою понад 70 тис. співробітників та очолюють перелік найбільших українських компаній – платників податків.