Корпорація «АТБ» сплатила 5,71 млрд грн податків і зборів у першому півріччі 2019 року

Загальна сума податкових відрахувань на 33% більше, ніж за аналогічний період минулого року

Група компаній «АТБ» продовжує показувати високу динаміку розвитку і зберігає лідерські позиції в торговельній галузі зі сплати податків і зборів.

«У першому півріччі поточного року підприємствами групи «АТБ» було сплачено податків і зборів на загальну суму 5,71 млрд грн, що на 33% більше, ніж за аналогічний період минулого року».
Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ»

Як зазначає Борис Марков, за попередніми прогнозами компанії, загальна сума відрахувань податків і зборів у 2019 році складе понад 11 млрд грн. Це на 18% більше, ніж за 2018 рік.

Сьогодні торговельна мережа «АТБ» продовжує утримувати лідируючі позиції серед українських ритейлерів.

З початку 2019 року компанія відкрила 35 магазинів, з яких 13 у Західному та 6 у Південному регіонах країни.

Нагадаємо, що за підсумками минулого 2018-го року Корпорація «АТБ» також лідирувала за динамікою розвитку та зі сплати податків. До бюджетів різних рівнів і спецфондів було перераховано 9,4 млрд грн. Це найвищий результат у галузі.

Довідка
Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 25 липня 2018 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1025 магазинів у 262 населених пунктах 23 областей України. 202 магазина було відкрито в оновленому дизайні.

Товарообіг мережі «АТБ» за 2018 рік склав 103,6 млрд грн. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 3,5 млн українців.