Корпорація «АТБ» закупила 12 сучасних систем CFX96 для виконання діагностики інфекційних захворювань на суму близько 10 млн грн

Корпорація «АТБ» за проханням Офісу Президента України закупила у Франції 12 сучасних систем CFX96 для виконання діагностики інфекційних захворювань на суму близько 10 млн грн.

Система CFX96 – це флагманська, високопродуктивна система, яка дозволяє проводити ПЛР діагностику і мультиплексний аналіз у реальному часі.

Сучасні системи CFX96, які допоможуть оперативно діагностувати та виявляти захворювання на COVID-19, у період з 6 по 17 квітня будуть передані обласним лабораторним центрам та лікарням у Житомирі, Полтаві, Івано-Франківську, Львові, Сумах, Чернівцях, Херсоні, Чернігові, Київі та Дніпрі.

Odoo CMS - велика картинка
«В умовах поширення коронавірусної інфекції та оголошення загальнонаціонального карантину для Корпорації «АТБ», як соціально-відповідального бізнесу, одним із пріоритетних завдань є реалізація благодійних програм і проектів, націлених на всебічну підтримку та допомогу різноманітним верствам населення. На сьогодні, працюючи у плідній співпраці з Офісом Президента України, сучасне медичне обладнання для оперативного діагностування та виявлення захворювання на COVID-19 вже доставлено в Україну та у найближчий час буде передано обласним лабораторним центрам та лікарням країни». 
Борис Марков, голова Ради директорів та генеральний директор Корпорації «АТБ»

Нагадаємо, що починаючи з 3 квітня, Корпорація «АТБ» запустила спільний з Міністерством соціальної політики України благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн.