Корпорація «АТБ» збільшила товарообіг на третину

Підсумки 2017 року

Група компаній, які входять до Корпорації «АТБ», незважаючи на складну економічну кон’юнктуру, продовжують демонструвати високу динаміку розвитку та зберігають лідерські позиції з товарообігу у торгівельні галузі.

За підсумками 2017 року, товарообіг торговельної мережі «АТБ» склав 80,2 млрд грн (з ПДВ), що на 37% більше, ніж показники 2016 року. Це є результатом загального зростання кількості торговельних підприємств та експериментального оновлення формату магазину «АТБ» – впровадження сучасних рішень у сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозбереження.

У 2017 році торгівельна мережа «АТБ» поповнилася 78 новими дискаунтерами, з яких 46 було відкрито у західних областях України. Таким чином Корпорація «АТБ» продовжує впевнено виходити на докризовий рівень.

Корпорація «АТБ» – об’єднання великих українських підприємств, які здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво та продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 50 тис. співробітників.