«Мене це стосується. А тебе?»

Стартує національна благодійна акція на користь онкохворих дітей

Компанія «АТБ-маркет» разом із Всеукраїнським благодійним фондом «АТБ» та Благодійним фондом «Таблеточки» долучилися до допомоги онкохворим дітям, яким особливо зараз не вистачає ліків. Покупцям на касах магазинів торговельної мережі «АТБ» пропонують придбати благодійні шоколад і чай та товари від партнерів, позначенних спеціальним цінником «Допомогаю дітям». Обгортку шоколадки прикрасила співачка Оля Полякова, а пакетики чаю – музикант DZIDZIO. 

«Не треба бути зіркою, щоб займатися благодійністю. Треба займатися благодійністю, щоб бути зіркою».  
Ольга Полякова, співачка
 
 
«Коли дитина хворіє на рак – це стосується кожного. Адже рак – перша причина смертності у дітей в світі серед хвороб і перемогти його можна тільки разом. Неможливо переоцінити підтримку компанії “АТБ”, яка залучає мільйони покупців до допомоги дітям, які борються з раком. Я переконана, що разом ми створимо майбутнє в якому жодна дитина не буде помирати від раку».тати
Світлана Пугач, директорка фонду “Таблеточки” зі стратегічних партнерств
«Якісна та результативна благодійність, на нашу переконливу думку, може бути тільки системною. Особливо зараз. Саме тому ми об'єднуємося з фондом “Таблеточки” для подолання проблеми, яка стосується кожного – смертності від дитячих онкохвороб. Впевнені, що спільними зусиллями ми можемо допомогти онкохворим дітям, які дуже потребують нашої допомоги та підтримки». 
Сергій Демченко, директор Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ»

Придбати благодійні товари і допомогти онкохворим дітям можна в період з 1 по 15 листопада.

Зібрана сума піде на закупівлю життєво необхідних ліків і витратних матеріалів для онкохворих дітей – підопічних фонду «Таблеточки». 

Щороку в Україні рак діагностують у 1000 дітей. Одужує менше половини з них. 

Партнери благодійної акції: рекламна агенція Leo Burnett Ukraine, відео продакшн повного циклу Contrabas video production, медіа-агенція OMD media.

Odoo CMS - велика картинка

«Таблеточки» – благодійний фонд, який з 2011 року допомагає онкохворим дітям в Україні. Щомісяця під опікою фонду – 400 дітей і 19 онковідділень по всій Україні. За час роботи фонду адресну допомогу отримали більше 4500 родин.

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд “АТБ”» засновано у 2017 році. Головною метою діяльності фонду є всебічна підтримка та допомога різноманітним верствам населення: воїнам АТО та їх родинам, вимушеним переселенцям, пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним сім'ям, дітям, які потребують термінового лікування. За час роботи фонду було проведено декілька всеукраїнських благодійних програм: «Дерево життя», «Благодій» тощо, спрямованих на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. У рамках реалізації цих програм обласним дитячим лікарням фонд передав сучасне медичне обладнання та необхідні витратні матеріали на суму понад 7 мільйонів гривень.