Національний благодійний проект «Брайти» зібрав 20 мільйонів гривень на допомогу постраждалим від війни українським дітям

Місяць тому мережа АТБ у співпраці з компанією NTI Loyalty та за підтримки міжнародної організації UNICEF офіційно оголосила про запуск національного благодійного проєкту «Брайти». Мета цього проекту – зібрати кошти на реабілітацію поранених дітей у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» у Львові. 

«Допомагати граючись» – під таким гаслом та за допомогою уявного світу супергероїв, що наближають нашу перемогу, за місяць до благодійного проєкту долучилися мільйони українців. Завдяки ним «Брайти» зібрали 20 мільйонів гривень, а постраждалі від війни діти отримали шанс на якісну реабілітацію.

За ці кошти уже найближчим часом у Лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова в межах роботи Центру «Незламні» буде капітально відремонтовано значну частину дитячого реабілітаційного відділення, а також з'явиться необхідне для відновлення маленьких пацієнтів обладнання: екзоскелет, реабілітаційні столи, інтерактивні пристрої для реабілітації, доріжки та парамобілі.

З початку повномасштабної війни станом на 6 вересня в Україні загинуло понад 372 дитини, ще 740 українських малюків отримали поранення різних ступенів важкості внаслідок ракетних ударів, артилерійських обстрілів чи ворожих мін. Також діти часто травмуються через небезпечне поводження з боєприпасами, що не розірвалися. У лікарнях опиняються діти з мінно-вибуховими травмами, вогнепальними пораненнями, опіками, а також переломами різної складності. На жаль, статистика свідчить, що вибухові поранення часто призводять до ампутації кінцівок та інших травм і, як наслідок, складних оперативних втручань та довгої реабілітації. За офіційними даними, сьогодні найбільше постраждалих дітей у Донецькій області – це 388 маленьких українців, далі йдуть Харківська (204) та Київська (116) області, де, на жаль, діти також зазнають важких ушкоджень.

Попри випробування та травми українці лишаються незламними та заслуговують на порятунок, протезування та хорошу реабілітацію в своїй країні. Це мета, яку втілює Національний центр реабілітації України «Незламні», і наші «Брайти» завдяки кожному, хто нас підтримав, змогли реалізувати її для діток.