Офіційна заява Корпорації «АТБ» щодо недостовірної інформації наданої головним санітарним лікарем України Віктором Ляшко

10 квітня на брифінгу для ЗМІ заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив про те, що компанія «АТБ-Маркет» своїм внутрішнім розпорядженням скасувала заборону пускати людей до магазинів торговельної мережі «АТБ» у засобах індивідуального захисту: https://interfax.com.ua/news/general/736704.html

Корпорація «АТБ» офіційно заявляє, що озвучена паном Ляшко інформація не відповідає дійсності та не має під собою жодних фактичних підстав. Наведені тези є неперевіреною та упередженою інформацію, що свідомо вводять в оману клієнтів і партнерів компанії та широкий загал громадськості. 

Зазначаємо, що Корпорація «АТБ» діє виключно в рамках чинного законодавства, сумлінно виконуючи усі норми та постанови, які регламентують дії компанії в умовах епідеміологічної ситуації з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Із початку пандемії Корпорація «АТБ» вжила та продовжує впроваджувати безпрецедентні заходи щодо створення безпечних умов відвідування магазинів торговельної мережі «АТБ».        

На думку Корпорації «АТБ», оприлюднена інформація може носити замовний характер, метою якої є завдання шкоди діловій репутації компанії. Компанія також звертається до представників ЗМІ та інших осіб утриматися від поширення цієї недостовірної інформації та звертатися до прес-служби компанії для отримання коментарів.

Корпорація «АТБ» наразі очікує офіційних пояснень від відповідних осіб та залишає за собою право використовувати усі доступні та законні методи щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.

Довідка
Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія «АТБ-Маркет», кондитерська фабрика «Квітень», м'ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».

Станом на 12 квітня 2021 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1216 магазинів у 24 областях 313 населених пунктів України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців.