Офіційна заява Корпорації «АТБ» щодо подій, які відбулися у магазині «АТБ» міста Маріуполь

У зв’язку з подіями, які відбулися 22 квітня 2021 року у магазині торговельної мережі «АТБ» міста Маріуполь за адресою пр. Нахімова, 106, Корпорація «АТБ» повідомляє, що порушника правопорядку затримано правоохоронними органами та його особу встановлено. Компанія висловлює подяку поліції міста Маріуполь за оперативну та злагоджену роботу.  

Корпорація «АТБ» рішуче засуджує агресивні дії вказаної особи, який створив загрозу життю та здоров’ю співробітників та відвідувачів магазину, а також докладе максимальних зусиль щодо сприяння слідству. 

Корпорація «АТБ» буде вимагати в рамках чинного законодавства України компенсації за нанесені підприємству збитки у разі встановлення провини даної особи у скоєнні зазначеного правопорушення.

Зі слів правопорушника, приводом для скоєння зазначених дій стала правомірна вимога співробітника магазину до його дружини щодо дотримання встановлених правил та норм використання засобів індивідуального захисту при відвідуванні закладів торгівлі та здійснення покупок. Цю вимогу дружина категорично та принципово відмовилась виконувати, а також вступила в конфлікт з іншими відвідувачами магазину.  

У зв’язку з цим ще раз зазначаємо, що Корпорація «АТБ» діє виключно у рамках чинного законодавства. Із початку карантину компанія сумлінно виконує усі норми та постанови, які регламентують роботу магазинів торговельної мережі «АТБ» в умовах епідеміологічної ситуації з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. 

Корпорація «АТБ» ще раз звертається до всіх відвідувачів магазинів і просить відповідально ставитися до виконання карантинних вимог, свідомо проявляти свою громадянську позицію, зменшувати ризики інфікування, як для себе і своїх близьких, так і для найближчого оточення.