Офіційна заява Корпорації «АТБ» щодо впровадження додаткових заходів у зв’язку з оголошенням загальнонаціонального карантину

У зв'язку з прийнятими в Україні державними заходами щодо запобігання епідеміологічної ситуації з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 та з метою піклування про здоров’я відвідувачів магазинів і працівників підприємств, Корпорація «АТБ» з 11.03.2020 впровадила додаткові санітарно-гігієнічні правила в усіх магазинах, розподільчих центрах та офісах компанії. 

Згідно наказу Корпорації для співробітників всіх підприємств групи «АТБ» скасовуються усі міжнародні відрядження та обмежуються відрядження Україною без крайньої потреби. Також забороняється виїзд за межі України з особистих причин. Якщо співробітник прийняв рішення про виїзд за кордон, по поверненню він зобов'язаний витримати домашній карантин до 14-ти днів. 

Посилюється контроль допуску на роботу на всіх підрозділах підприємств групи «АТБ» (як офісних, так і виробничих, і торговельних). Вживаються заходи щодо забезпечення проведення скринінгу температури на вході у підприємство. У разі підвищеної температури, наявності нежиті та/або кашлю (без підвищення температури) співробітник на робоче місце не допускається.

Співробітники офісних підрозділів підприємств групи «АТБ» у разі необхідності, або не допуску до робочого місця у зв’язку з ознаками нездужання, забезпечуються можливістю безпечної віддаленої роботи. Також працівники підприємств групи «АТБ» забезпечуються засобами індивідуального захисту та засобами дезінфекції робочих поверхонь.

В усіх магазинах торговельної мережі «АТБ» впроваджуються додаткові санітарно-гігієнічні заходи, щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції, розповсюджуються інформаційно-роз'яснювальні матеріали щодо запобігання зараження, а також ознак симптомів захворювання коронавірусної інфекцією, розробленої МОЗ України.

Зазначаємо, що на сьогоднішній день магазини торговельної мережі «АТБ» забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення.