Повідомлення компанії щодо пожару центрального офісу корпорації «АТБ» у місті Дніпро

22 січня 2022 року, о 14:07 сталося займання центрального офісу корпорації «АТБ», що знаходиться за адресою: м. Дніпро, проспект О. Поля, 40. На місце пожежі було терміново викликано ДСНС. О 16:20 займання остаточно було ліквідовано.

Внаслідок пожежі ніхто зі співробітників офісу не постраждав! На час займання в офісі була тільки чергова група охорони, персонал «гарячої» лінії, ІТ-служби та низки підрозділів. Усі вони встигли вчасно евакуюватися.

Odoo CMS - велика картинка

За попередніми даними, осередком пожежі стало несправне обладнання ресторану «Пальміра», розташованого на першому поверсі будівлі. Більш детальна інформація буде отримана за фактом проведення оперативно-слідчих дій.

На даний момент усі процеси та служби працюють у штатному режимі. У комунікації з партнерами та контрагентами можливі перебої, але над їх усуненням вже працюють фахівці компанії.

Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка

Створено оперативний штаб. Вирішуються питання щодо графіку та забезпечення працівників офісу робочими місцями. Найближчим часом їх буде закрито.

На діяльність магазинів торговельної мережі «АТБ» зазначена подія жодним чином не вплинула. Забезпечення продуктами харчування покупців відбувається у плановому графіку.

Довідка
Корпорація «АТБ» – це об'єднання великих українських підприємств, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі, управління активами, виробництва та продажу продуктів харчування. Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа «АТБ».
Станом на 23 січня 2022 року торговельна мережа «АТБ» налічує 1317 магазинів у 351 населеному пункті 24 областей України. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років. Щодня покупки в «АТБ» роблять понад 4 млн українців.