Робота магазинів торговельної мережі «АТБ» під час військової агресії

В умовах військової агресії УСІ МАГАЗИНИ торговельної мережі «АТБ» ПРАЦЮЮТЬ в посиленому режимі. Графік їх роботи корегується у відповідності до регіону та місця розташування, а також з урахуванням загострення бойових дій. 

Деякі магазини у містах, які знаходяться у зонах безпосередніх бойових дій: м. Київ, м. Харків, м. Суми, м. Чернігів, – закриваються. Такі заходи компанія запроваджує, щоб унеможливити небезпеку для співробітників та відвідувачів магазинів.  При стабілізації ситуації вони відновлюють свою діяльність.

Магазини, які заходяться у містах тимчасової окупації: м. Мелітополь, м. Бердянськ, а також у містах, які заблоковані агресором, – також тимчасово закриваються.

Інформацію, щодо тимчасово непрацюючих магазинів можна знайти тут: https://www.atbmarket.com/uk/news/novosti-seti/magazini-merezhi-yaki-timchasovo-ne-pracyuyut. А також у чат-ботах компанії у месенджерах Viber та Telegram. Інформація про тимчасове закриття магазинів оновлюється кожну годину.

Компанія проводить погодинний моніторинг ситуації по всім регіонам присутності. Також впроваджуються всі необхідні заходи щодо забезпечення магазинів торговельної мережі «АТБ» продуктами харчування та товарами першої необхідності у максимальному обсязі.