Товарообіг «АТБ-Маркет» склав 28.3 млрд. грн.

Підсумки першого кварталу 2019 року

За результатами першого кварталу 2019 року товарообіг торговельної мережі «АТБ» склав 28,3 млрд грн (з ПДВ), що на 22% більше, ніж у першому кварталі минулого року. Таким чином, компанія «АТБ-Маркет» продовжує демонструвати загальні високі темпи зростання, які були досягнуті  за підсумками минулого року – 103,9 млрд грн (з ПДВ).

Зростання загального товарообігу зумовлено збільшенням мережі магазинів, кількість яких складає 1015 одиниць в усіх областях країни, а також експериментального оновлення формату магазину «АТБ» та впровадження сучасних маркетингових технологій.

Щодня в магазинах мережі здійснюють свої покупки понад 3,5 млн українців. Сучасна складська інфраструктура обслуговує всі магазини торгової мережі «АТБ», цілодобово здійснюючи планування, організацію та облік руху товарних потоків.

Компанія володіє однією з найбільших в Україні логістичних інфраструктур, в яку входять 9 мультитемпературних центрів класу «А», що відповідає найвищим вимогам сучасної торгівлі. Загальний товарообіг розподільних центрів «АТБ» становить понад 6 тисяч тон на добу.

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює 64 тис. співробітників.