У 2018 році "АТБ-Маркет" відкрив 80 нових магазинів

У 2018 році "АТБ-Маркет" відкрив 80 нових магазинів

За підсумками 2018 року компанія відкрила 80 нових дискаунтери, у тому числі 34 магазина в Західній Україні та 14 - в Південному регіоні. Одночасно проведена глибока реконструкція 41 магазина. Таким чином, загальна мережа торгових підприємств «АТБ-Маркет» на початок 2019 року становить 990 магазинів, які розташовані в 253 населених пунктах 22 областей України.

За словами Генерального директора «АТБ-Маркет» Бориса Маркова, такі високі темпи розвитку торгової мережі Корпорація зберігає протягом останніх трьох років. Нарощування потужності здійснюється на основі розробленої менеджментом Корпорації довгострокової стратегії, яка передбачає поєднання зростання кількісних показників з впровадженням нової концепції магазинів - передових європейських технологій, концепцій і практик розвитку формату дискаунтера.

У серпні минулого року АТБ відкрив перший магазин формату Express, в якому встановлено холодильне та морозильне обладнання останнього покоління, новітня система освітлення, утеплення, опалення і рекуперації енергії. У компанії відзначають, що нова концепція розроблена спеціально для спальних районів великих міст. Магазин є свого роду експериментальним майданчиком, на якій тестуються нові торгові рішення і сервіси.

Довідка. Корпорація «АТБ» - об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 60 тис. cпівробітників.