У 2020 році Корпорація «АТБ» створила понад п’ять тисяч нових робочих місць

В умовах пандемії коронавірусу Корпорація «АТБ» продемонструвала високі стандарти соціальної відповідальності бізнесу, створивши 5,5 тис. нових робочих місць в різних регіонах України. В компанії вважають, що нова реальність вимагає від національних роботодавців швидкого та ефективного реагування, пошуку нових та інтегративних варіацій розв’язання існуючих проблем.

У минулому році Корпорація «АТБ» відкрила 127 нових дискаунтерів проти 88 у 2019 році, та провела реконструкцію ще 59 магазинів в усіх областях України. Варто зауважити, що значна частина нових робочих місць створена у невеликих містах та селах, де це має вагоме соціальне значення та підсилює фінансову спроможність територіальних громад.

Завдяки цьому наприкінці 2020 року загальна чисельність колективу підприємства вже перевищила 68 тис. чол., що робить Корпорацію одним із найбільших працедавців в Україні. 

«Ми завжди приділяли підвищену увагу до підготовки персоналу, оскільки вважали це ключовою умовою досягнення успіху у сучасному світі ритейлу з його динамічними змінами на ринку праці, зростанням конкуренції та коливаннями споживацьких настроїв. Проте 2020 рік перевершив всі існуючі виклики разом взяті. На плечі 68-тисячного колективу Корпорації лягла величезна відповідальність – утримати під контролем ситуацію  стабільного забезпечення населення продовольством та товарами повсякденного вжитку в умовах карантинних обмежень та локдаунів. Ми впоралися з цим завданням».
Борис Марков , генеральний директор «АТБ-Маркет» 

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 68 тис. cпівробітників.