У 2020 році Корпорація «АТБ» збільшила суми сплати податків на чверть

За підсумковими результатами роботи у 2020 році група компаній «АТБ» оновила власний рекорд зі сплати податків і зборів до бюджетів різних рівнів, досягнувши позначки у 15,8 млрд грн, або на 26% більше, ніж рік тому. Високі темпи нарощування бюджетних платежів компанія демонструє вже кілька років поспіль: 6,58 млрд грн у 2017 році, 9,4 млрд грн у 2018 році, 12,6 млрд грн у 2019 році та 15,8 млрд грн минулого року. Це дозволяє Корпорації «АТБ» стабільно утримуватись у ТОП-10 найбільших платників податків оптової та роздрібної торгівлі в України.

«Минулий рік був справжнім краш-тестом для ритейлу не лише в Україні, а й у всьому світі. Непроста маркетингова ситуація вимагала від колективу Корпорації пошуку нестандартних та оперативних рішень, гнучкого реагування на потреби споживачів, вимоги  карантинних обмежень тощо. Це був іспит на нашу відданість роботі, прозорість та законослухняність у веденні бізнесу у надзвичайних умовах».
Борис Марков, генеральний директор Корпорації «АТБ»

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 68 тис. співробітників.