У першому півріччі 2020 року Корпорація «АТБ» на третину збільшила суми сплати податків

За підсумковими результатами роботи за шість місяців поточного року група компаній «АТБ» сплатила податків та зборів, включно з митними платежами та ЄСВ, на загальну суму 7,57 млрд грн, що повторює рекордні показники, які були досягнуті минулого року. У тому числі до державного бюджету було перераховано 4,83 млрд грн, до місцевих бюджетів – 1,62 млрд грн, до цільових фондів – 1,12 млрд грн. У цілому ж у першому півріччі поточного року компанія сплатила податків на 32,5% більш, ніж за аналогічний період 2019 року.

Як повідомив генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков, такі високі темпи нарощування бюджетних платежів компанія тримає вже кілька років поспіль. 

«Цей рік, незважаючи на надзвичайно складні обставини, в яких опинився бізнес внаслідок епідемії коронавірусу, Корпорація «АТБ» проходить впевнено, залишаючись лідером ринку та одним із найбільших платників податків в Україні».
Борис Марков, генеральний директор Корпорації «АТБ»

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 64 тис. співробітників.