У першому півріччі 2020 року товарообіг в «АТБ-Маркет» зріс на 19 відсотків

За результатами роботи шести місяців 2020 року Корпорація «АТБ» збільшила товарообіг на 19% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Наразі він складає 70,7 млрд гривень (з ПДВ та акцизами) проти 59,4 млрд гривень у першому півріччі 2019 року. 

Високі темпи приросту товарообігу Корпорація демонструє четвертий рік поспіль: 80,2 млрд грн (з ПДВ) у 2017 році, 103,9 млрд грн (з ПДВ) у 2018 році та 126,8 млрд грн (з ПДВ) у минулому. Відповідно, зростають обсяги сплати податків та зборів до різних рівнів бюджетів.

 «Ситуація з короновірусом була краш-тестом для операторів продовольчого ранка, в тому числі і для нас. Вважаю, що ми гідно пройшли це випробування. Для торговельної мережі, яка  зараз складається з 1137 магазинів у 293 населених пунктах 24 областей України, і які щодня відвідують близько чотирьох мільйонів покупців, ефективність, надійність, безпечність є не тільки питаннями корпоративної стратегії, а й мають величезне значення для продовольчої та епідеміологічної безпеки країни». 
Борис Марков, генеральний директор Корпорації «АТБ»

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 64 тис. співробітників.