У першому півріччі 2021 року в «АТБ-Маркет» товарообіг зріс на 20%

За результатами роботи шести місяців 2021 року Корпорація «АТБ» збільшила товарообіг на 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Таким чином, наразі він складає 85,3 млрд грн (з ПДВ та акцизами) проти 70,7 млрд грн у першому півріччі 2020 року.

Корпорація вже п’ятий рік поспіль демонструє високі темпи приросту товарообігу: 80,2 млрд грн (з ПДВ) у 2017 році, 103,9 млрд грн (з ПДВ) у 2018 році, 126,8 млрд грн (з ПДВ) у 2019 році та 149,8 млрд грн (з ПДВ) у минулому році. Відповідно, збільшуються обсяги сплати податків та зборів до бюджетів різних рівнів.

Стабільне зростання товарообігу є результатом як розширення торгової мережі компанії, яка налічує сьогодні 1239 магазинів, так і впровадження нових технологій, вдосконалення виробничих, логістичних та маркетингових процесів, підкреслив генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков. Важливо відзначити, що збереження високих темпів розвитку Корпорації відбувається в умовах всесвітньої епідемії коронавірусу, яка поставила перед операторами продовольчого ринку надскладні завдання збереження стабільного стану соціальної та продовольчої безпеки. 

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 70 тис. співробітників.