В «АТБ» підбили підсумки «ювілейного» марафону — військовим передано сотні пікапів і дронів

Цього року лідер вітчизняного ритейлу започаткував новий тренд у вітчизняному бізнес-середовищі – усі подарунки до 30-річного ювілею «АТБ» конвертувала у донат для ЗСУ, сума якого сягнула 168 мільйонів гривень.

Благодійний марафон тривав два місяці, протягом яких кожен незалежно від статків і статусу міг зробити власний внесок у наближення нашої перемоги. Компанія спеціально випустила ексклюзивну «Колекцію єдності “АТБ”» (фірмові стікери, футболки, худі, шкарпетки, чашки, канцтовари та безліч цікавих сувенірів). Кошти від продажу таких товарів у всіх магазинах «АТБ» спрямовували на допомогу нашим захисникам. Також можна було дистанційно задонатити за реквізитами.

Завдяки єднанню навколо священної мети українських громадян і долученню партнерів по бізнесу вдалося зібрати 68 млн гривень. Компанія «АТБ» додала до них ще сто мільйонів власних коштів, збільшивши розміри «ювілейного» донату до 168 млн.

Станом на сьогодні ці кошти вже воюють на нашому боці, рятуючи життя українським воїнам і допомагаючи нищити ворога.

Військовим підрозділам придбано та передано 240 багатофункціональних всюдихідних пікапів Mitsubishi L200. Українську армію дронів поповнили 470 сучасних БПЛА Mavic3 Pro.

Військові медики отримали чотири новенькі спеціалізовані автівки. Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова одержала сучасне медичне обладнання, яке розширило можливості порятунку життя та повернення здоров'я важкопораненим українським воїнам.