В Корпорації «АТБ» зріс середній чек

Результати 9 місяців 2019 року

За результатами роботи магазинів торговельної мережі «АТБ» у січні-вересні поточного року зафіксовано зростання середнього чеку у кількісному та грошовому вимірах. У Корпорації повідомили, що цей показник склав 103,9 грн проти 90,33 грн за аналогічний період минулого року. Таким чином, загальне зростання середнього чеку становить 13,46 грн або 14,9%. 

Це відображає реалізацію стратегії збільшення товарообігу компанії, який вона стабільно демонструє упродовж останніх років, що дозволило Корпорації «АТБ» отримати 17,2% обсягу ринку роздрібного  товарообігу підприємств роздрібної торгівлі в Україні.

При цьому спостерігається зростання частини товарів середнього цінового сегменту у загальному товарообігу на тлі загального покращення індексу споживацьких настроїв українців, який у вересні склав 97,47 пунктів з 200 можливих проти 65 пунктів на початку року. 

За словами голови Ради директорів, Генерального директора Корпорації «АТБ» Бориса Маркова, зростання товарообігу та середнього чеку є результатом масштабної реконструкції та модернізації торговельної мережі, що здійснюється в межах ухваленої стратегії розвитку компанії.

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 64 тис. співробітників.