Вболівай за збірну України разом з АТБ – збери епічну футбольну колекцію до ЄВРО 2024!

З 5 червня в магазинах мережі АТБ по всій країні стартує епічна промоакція «Підтримуй збірну 2024. Збирай повну команду», яка проводиться разом з компаніями «WhiteBIT», NTI Loyalty й Українською асоціацією футболу (УАФ).

Цієї весни збірна України з футболу у вирішальному відбірному матчі довела своє право брати участь у фінальній частині чемпіонату Європи 2024 року. Українці вкотре засвідчили, що мають міцний характер і сталеву волю до перемоги.

Отож разом з національною збірною командою України з футболу на честь головного футбольного свята мережа АТБ долучає мільйони власних покупців до підтримки Євро 2024 та наших гравців! Бери участь, купуючи колекційні картки з футболістами збірної України та збирай повну колекцію із 28 карток, накопичуй спеціальні бали «Удачі» та змагайся за призи.

Для зручності зберігання карток передбачено також спеціальний альбом-колектор «Збірна 2024».

Кожна колекційна карта має унікальний QR-код, який можна відсканувати камерою власного смартфону та додати її в діджитал-колекцію у мобільному додатку АТБ. 

Водночас володарі колекційних карток також мають можливість виграти солідні бонуси від партнера проєкту «WhiteBIT». 

Право придбати колекційні картки зі знижкою 70 % отримати просто – зробити покупки в мережі на певну суму або придбати продукцію власних торгових марок АТБ (ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», ТМ «Своя лінія», ТМ «Розумний вибір») чи товари партнерів,  які позначено спеціальними цінниками. 

Додаткову колекційну картку можна отримати також у разі оплати покупок кобрендовою платіжною картою АТБ від банків-партнерів.

Тож не гаємо часу, долучаймося до головного футбольного свята, єднаймося заради перемоги та збираймо футбольну колекцію разом з АТБ!