Від початку року компанія «АТБ-Маркет» подвоїла темпи розширення торгової мережі

В Україні працює 951 торговельна точка ритейлора

Корпорація «АТБ» продовжує утримувати лідерські позиції в торговельній галузі України, демонструючи високі темпи розвитку своєї торговельної мережі.

Станом на середину травня в Україні працює 951 торговельна точка ритейлора в 246 населених пунктах країни. Усього з початку 2018 року компанія вже відкрила 41 новий магазин, з яких більша частина працює в Західній Україні, Одеський області та у Києві. Темпи зростання торговельної мережі майже вдвічі перевищують показники минулого року, коли компанія започаткувала 78 нових дискаунтерів.

Як повідомлялося раніше, менеджмент Корпорації у поточному році ставить за мету відкрити ще понад 100 нових магазинів та здійснити редизайн 50 існуючих. Таким чином планує подолати рубіж у 1000 торговельних об'єктів. Розширення торговельної мережі буде здійснюватися на підставі нової концепції магазинів – поєднання передових європейських технологій, концепцій та практик розвитку формату дискаунтера.

Корпорація «АТБ» – об’єднання великих українських підприємств, які здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво та продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 60 тисяч співробітників.