За шість місяців поточного року Корпорація «АТБ» сплатила податків та зборів на загальну суму 8,92 млрд грн

За результатами роботи у першому півріччі 2021 року підприємствами групи компаній «АТБ» було сплачено податків та зборів, включно з митними платежами та ЄСВ, на загальну суму 8,92 млрд грн. У тому числі до державного бюджету було перераховано 5,79 млрд грн, до місцевих бюджетів – 1,87 млрд грн, до цільових фондів – 1,26 млрд грн. 

Рік тому аналогічний період компанія завершила з результатом 7,57 млрд грн. Таким чином, минулорічні показники було перевищено на 18% . 

Високі темпи нарощування бюджетних платежів компанія тримає вже кілька років поспіль.  Як повідомив генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков, незважаючи на складні умови, в яких опинився бізнес внаслідок епідемії коронавірусу, Корпорація сумлінно виконує свої фінансові зобов’язання як лідер ринку та один із найбільших платників податків в Україні.

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 70 тис. співробітників.