Позитивна динаміка усіх напрямків діяльності «АТБ»

Підсумки 2017 року

Компанія «АТБ-Маркет» продовжує впевнено виходити на докризовий рівень та демонструвати високу динаміку розвитку. В складних економічних умовах підприємство виконало завдання, які були визначені на 2017 рік, та продемонструвало зростання по всіх напрямках діяльності.

У першу чергу, це розширення логістичної інфраструктури торгівельної мережі. Угодою №1 минулого року галузі експерти визнали придбання групою компаній «АТБ» складського комплексу Kopylov Logistics Park в Київський області. Однак для того, щоби привести його до ладу у відповідності до стандартів компанії, знадобляться значні інвестиції. Другою за значенням угодою є придбання об’єкту у Львові, який компанія планує реконструювати й привести до стандартів категорії «А». Обсяг інвестицій на цей об’єкт складе до 200 млн. грн.

У 2017 році Корпорація «АТБ» здійснювала активне просування до нових регіонів – Західної та Південної України. В 2017 році мережа поповнилася 78 новими дискаунтерами, з яких 46 було відкрито у Західній Україні. Таким чином, на початок січня цього року, торгівельна мережа «АТБ» нараховує 917 магазинів в 237 населених пунктах 22 областей України. Важливою особливістю діяльності компанії було також активне втілення нової концепції магазинів. До 2019 року торгівельна мережа буде налічувати понад 1 тис. торгівельних об’єктів.

Позиції лідера Корпорації «АТБ» у торговельній мережі України обумовлені позитивною динамікою та ряду інших ключових показників: товарообіг, сплачені податки та збори, кількість створених робочих місць.

У минулому році товарообіг торговельної мережі «АТБ» склав 80,2 млрд грн (з ПДВ), що на 37% більше показників 2016 року. Для демонстрації темпів зростання товарообігу: у 2016 році він дорівнював 25% у порівнянні з 2015 роком.

В 2017 році загальна сума відрахувань податків та зборів групи компаній «АТБ» склала понад 6,3 млрд., що на 15 % більше, ніж у 2016 року.

У минулому році Корпорація «АТБ» зайняла топові позиції також й в рейтингу компаній, які створили найбільше робочих місць. Результат Корпорації в 2017 році – 7 тис. нових робочих місць.